یاد و خاطره شهدا
گسترش فرهنگ ایثار و شهادت
درباره وبلاگ


زنده نگه داشتن یاد و خاطره شهدا کمتر از شهادت نیست .مقام معظم رهبری(مدظله العالی)

مدیر وبلاگ : جامانده از قافله
مطالب اخیر
امام زمان (عج) در کلام شهدا - وصیتنامه شهدا

وصیتنامه شهدا

امام زمان (عج) در کلام شهدا

این وصیت نامه ها انسان را می لرزاند و بیدار می کند.(حضرت امام خمینی(ره))


** شهید جعفر جعفری آلام
با درود و سلام به محضر مبارک ولی امر، حضرت حجت، امام زمان (عج) ، آن غایب منتظر ظهور و منجی بشریت.

** شهید پیمان جعفری چم علی شاهی
با سلام و درود به یگانه منجی عالم بشریت، فرمانده نیروهای اسلام در جبهه های نور علیه ظلمت، آقا و سرور ما امام زمان (عج)، ان شاء الله که ما بتوانیم به اذن خدا راه کربلا را باز کنیم و علم دار قیام مهدی موعود (عج) باشیم.

** شهید ابراهیم جلالی
با درود و سلام پیشگاه پرشکوه قائم آل محمد (ص)، یگانه منجی و عدالت گستر جهان بشریت، آقا امام زمان (عج).

** شهید احمد جلالی
باشد که با نثار جان خود در این راه مقدس توانسته باشم که دین خود را به اسلام ادا کرده و امام زمان خود را یاری نمایم تا در روز قیامت در پیش امام زمان (عج) روسفید باشم... خدایا! فرج امام زمان (عج) را نزدیک بگردان... دیدار روی مهدی (عج) قسمت ما بگردان.

** شهید اسماعیل جلالی
سلام و درود بر انبیاء و پیامبران و پرورش یافتگان مکتب حیات بخش اسلامی از علی ابن ابی طالب(ع) الی حجه ابن الحسن العسکری، امام زمان (عج) که بعد از پیامبر برای استمرار و تداوم آن مکتب از طرف خدا برگزیده شده اند.

** شهید حسین جلالی
با سلام به حضور پرمهر آقا امام زمان (عج).

** شهید اکبر جاوید

با استعانت از الطاف بیکران پروردگار متعال به منظور دفاع از دین و قرآن و حریم کشور امام زمان (عج) عازم جبهه های جنگ هستم.

** شهید احمد جاویدان پور
و خدا را صد هزار بار شکر می کنم که بعد از ماه ها انتظار، توفیق این را یافتم که در صف سربازان امام زمان (عج) حضور یافته و به ملت شهیدپرور آن حضرت، خدمتگزاری کرده و بر علیه کفر جهانی و شیطان، مبارزه کنم.

** شهید اصغر جبروتیان نیستانی
خدایا! به خاطر رسیدن به تو و عشق به تو از همه چیز خود حتی از جان خود گذشته و سراسیمه به سوی تو می آیم. امیدوارم که قبول فرمایی که من به جز گناه چیز دیگری در کوله بار خود ندارم به امید آنکه امام زمانم (عج) از من و از همه شما خشنود باشد.

** شهید امیر جراح
امیدوارم خداوند اعمال مرا هر چند ناقص و کم ارزش است مورد قبول درگاه احدیتش قرار دهد و مرا از سربازان واقعی امام زمان (عج) قرار دهد. از خداوند متعال عاجزانه می خواهم امام عزیزمان را تا انقلاب حضرت حجت (روحی لمقدمه الفداء) نگاه دارد.

** شهید علی جریان
به امید ظهور هر چه زودتر آقا امام زمان (عج) آمین یا رب العالمین.

** شهید ابوالقاسم جریده
خدایا! امام ما را تا انقلاب مهدی (عج) در پناه خودت محفوظ و زنده نگه دار. خدایا! فرج امام زمان (عج) را نزدیک بگردان تا مانند جدش علی (ع) مانند شیر به استعمارگران یورش ببرد و مستضعفین را نجات دهد.

** شهید حجت الله جعفرپور
ان شاءالله خداوند تمام مردم را به راه راست هدایت فرماید و امام ما را که نایب برحق ولی عصر (عج) است؛ سلامت و موید بدارد تا بتواند پرچم این نهضت را به دست پرتوان امام زمان (عج) برساند و خداوند به تمام شما صبر عنایت فرماید.

** شهید بهمن جعفردوست
خدایا! جندالله را که با سوگند با ثارالله در لشکر روح الله برای شکست عدوالله و استقرار حزب الله زمینه ساز حکومت جهانی بقیه الله است، حمایت کن.

** شهید احد تهرانچی
دست امام زمان (عج) و کمک خداوند متعال هست که ما جوانان را به این راه مقدس کشاند.

** شهید علی اکبر ثابت فر
از شما می خواهم که انقلاب را محکم نگه دارید؛ چون تنها رهبر آن امام خمینی نیست بلکه امام زمان (عج) هم پشتیبان این انقلاب است.

** شهید محمدکاظم ثابتی
از مردم غیور و شهیدپرور ایران می خواهم که امام عزیزمان را هرگز تنها نگذارند همان طور که تا حال نگذاشته اند و تا آخرین لحظه همپای او و به فرمان او برزمند تا ظهور آقا امام زمان (عج) ان شاءالله.

** شهید ابراهیم جاری نجف آبادی
ما باید به جبهه ها برویم و با جان و اموال و... هستی خود این انقلاب اسلامی را به تمامی جهان صادر کنیم و زمینه را برای ظهور حضرت مهدی (عج) آماده کنیم.

** شهید اسماعیل جاقوری
امیدوارم سرباز امام زمان (عج) باقی بمانید و اما کلاس های عقیدتی و درس احکام را فراموش نکنید که انسان ساز است و به سربازی گمنام امام زمان (عج) و بدون آرم بودن افتخار کنید و با هیچ چیز دلسرد نشوید؛ چون خدا با شماست.


** شهید امیرعباس جعفری

با سلام و درود به حضرت قائم حجه ابن الحسن عسگری (ارواحنا فداه) و با سلام و درود بر نایب برحقش، امام خمینی ... با سلام به شما امت مسلمان و شهیدپرور که به زودی وارث زمین شده و مدال افتخار و سرفرازی را از دستان مبارک حضرت مهدی (عج) دریافت خواهیم نمود.

** شهید رحمت الله جعفری
هدف از آمدن ما به جبهه و چشم پوشی از ظواهر دنیوی و زن و خانه و کاشانه، جز یاری و کمک به اسلام و لبیک به ندای «هل من ناصر ینصرنی» آقا اباعبدالله (ع) نبوده و نیست و ما، برای برقراری عدل و قسط در سراسر جهان و برافراشته شدن پرچم «لااله الاالله» بر سراسر گیتی با کفر جهانی تا آخرین قطره خون و تا آخرین نفس، به فرمان رهبر کبیر ایستاده ایم.

** شهید حسین جلالی ثانی
شهادت می دهم که خدا یکی است و محمد (ص) فرستاده خداست و علی (ع)، جانشین به حق ایشان است و امام دوازدهم، مهدی موعود (عج) که سلام و درود من به او باد، در غیبت است و ظهور خواهد کرد به اذن خداوند کریم.

** شهید ابراهیم جلالی حق پرست
فراموش نکنید امام زمان شما حضرت مهدی (عج) است. لحظه ای از دعا برای سلامتی و ظهور ایشان غفلت نکنید ... اطلاعات و معرفت خود را به امام زمان (عج) زیاد کنید و خطابم به همه شماست، خصوصا بچه ها را با امام زمان (عج) آشنا کنید تا دلشان با محبت به امام زمان (عج) انس گیرد.

** شهید امیر جلینی کرد
با درود و سلام بیکران به امام زمان، فرمانده لشکر اسلام، مهدی موعود (عج).

** شهید حسن جمال زاده
امیدوارم که خون ریخته شده این بنده حقیر و گنهکار بتواند راه گشایی برای تمامی مستضعفان جهان و راه رسیدن به پیروزی نهایی بر کفر جهانی باشد و در این راه توانسته باشم ملت عزیز و شهیدپرور و آقا امام زمان، مهدی موعود (عج) را خشنود کرده باشم.

** شهید احمد جمالی زاده
امیدوارم خداوند این امام و این رهبر عزیز را طول عمر عنایت کند تا حکومت تحویل خود امام زمان (عج) گردد.

** شهید اکبر جمشیدی
از شما پدر و مادر عزیزم می خواهم که صبور و بردبار باشید و برای ظهور امام زمان (عج) دعا کنید.

** شهید حسین جمشیدی آرانی
ای مردم! محکم و استوار باشید و بیشتر فرزندانتان را روانه جبهه های نبرد کنید. اینجا دانشگاه امام زمان (عج) است. در این دانشگاه ثبت نام نمایید.

** شهید جعفر جهازی
من فرزند پدر و مادری هستم که اولین امامشان، علی (ع) و آخرین آنها امام زمان (ع) است ... خداوند همه مسلمین و مستضعفین جهان را پیروز و موفق بدارد و به امید جهانی شدن انقلاب اسلامی ایران.

** شهید حسن جهان پرتو
درود به روان پاک امام امت، رهبر مستضعفین جهان، رهبر دردمندان و مصیبت زدگان؛ زیرا این طبقه دل به او بسته، امید دارند که رهبری او به رهبری قیام حضرت مهدی (عج) موعود متصل شود.

** شهید اکبر جهان دیده قلعه جوق
مادرجان! اینجا همه سرباز امام زمان (عج) و قیام کننده در راه خدا هستند و من وقتی که به آنان نگاه می کردم کیلومترها خودم را عقب تر از آنها می دیدم، بر آنان حسادت می کردم که چرا من نمی توانم و می ترسم که لحظه ای بر خالص بودن نیتم خدشه ای وارد شود.

** شهید حسن جهانگیرزاده
سلام به آقا امام زمان (عج) که همه یاران با وفایش در انتظارش هستند.

** شهید ابوالفضل جهانزاده
سلام بر امام زمان (عج) که در غیبت کبری به سر می برد اما هر آنی هر کدام از عاشقان واقعی او را صدا بزند، جواب او را می دهد.

** شهید اسدالله جهانگیری
از امام زمان (عج) پیروزی کامل را خواستارم و از خداوند بزرگ می خواهم که به رهبری امام خمینی بت شکن، پرچم اسلام در همه سوی جهان برافراشته شود و بتوانیم این جنایتکاران شرق و غرب را از بین ببریم.

** شهید بهمن جهانگیری
بنده حقیر که به عنوان سرباز کوچکی از سربازان امام زمان (عج) در این خطه به خون آغشته از عزیزان پاسدار و بسیجی و ارتشی خدمت می نمایم، خود را موظف می دانم که تا آخرین قطره خون خویش از انقلاب خونبارمان دفاع کنم.

** شهید امرالله جهانگیریان
با سلام به یگانه منجی عالم بشریت و نایب برحقش، امام خمینی که جهت احقاق حق مسلمین و یاری مستضعفین پرچمدار این مملکت اسلامی شده و با یاری گرفتن از خدا و امام زمان (عج) ملت ما را از زیر یوغ بندگی غیر خدا نجات داد.

** شهید اکبر جوان بخشایشی
بنده به عنوان یکی از سربازان اسلام تحت فرماندهی آقا امام زمان (عج) و نایب برحقش، خمینی کبیر به «هل من ناصر ینصرنی» حسین زمان لبیک گفته و عازم جبهه حق علیه باطل می شوم.

** شهید حسین جوانشیرفاز
هدفم از رفتن به جبهه این است که بیایم در زیر پرچم اسلام و پرچم امام زمان (عج) و خدمت به ملت غیور و انقلاب قهرمان شهیدپرور و اداء دین خود به خون شهیدان خدمت کرده و با یزیدیان زمان و صدامیان مقابله کرده و از اسلام دفاع کنم تا در روز قیامت به یاری خدا در نزد ایزد متعال سرافراز شوم.

** شهید حسین جوان نامی
ان شاءالله و با برخورداری از تقوی و اخلاص و حراست از حدود الهی و انجام مستحبات و اجتناب از مکروهات هر چه زودتر زمینه ساز ظهور و فرج منجی دردمندان و دادرس دادرسان، فرزند فاطمه زهرا (س) را فراهم سازید که تا این کشور، کشور امام زمان (عج) باقی بماند و قدوم مبارکش را بر دیدگان ما نهد.

(طلبه شهید علی اکبر مازنی از: نوکنده)

«روزی امام عصر(عج) با اراده خداوند از پس پرده غیب، ظاهر خواهد شد وبساط ظلم و استکبار را از جهان برخواهد کند.»

(بسیجی شهید عبدالله کاویان تلوری از: بندرگز)

«من کاملا از روی آگاهی و بینش و درک صحیح و با اعتقاد کامل به این که به خاطر دفاع از آرمان همیشه جاوید تشیع و برای دفاع از مملکت امام زمان حجت ابن الحسن(ع) به جبهه می روم و شهادت در این مسیر را فوز عظیم می دانم بنابراین اگر افرادی درباره ماها که به جبهه می رویم سوءظن دارند بایددر عقیده خود تجدید نظر کنند.»

(روحانی شهید غلام رضا علیزاده از: مشهد)

«دشمنان اسلام، ای ابرجنایتکاران! بدانید تا حزب الله زنده است، نخواهدگذاشت که شما نفس بکشید و لطمه ای به این انقلاب اسلامی بزنید. و بدانید بابه شهادت رساندن بچه ها و نوجوانان و پیرمردان و پیرزنان، این مردم حزب الله را نمی توانید از اسلام سرد کنید و بدانید صاحب این انقلاب حضرت مهدی(عج) است.»

(محصل شهید علیشاهی از: تهران)

«برای اصلاح جامعه و رسیدن به هدف اصلی، یعنی بهتر زیستن و انسان شدن،یا باید این افراد را ارشاد کرد و ساخت و اصلاح کرد، یا با از بین بردن آن ها، ریشه فساد را کند. اصولا هدف انبیاء و ائمه هدی علیهم السلام هم این بوده است که ابتدا با ارشاد، سپس با قهر و جنگ، فاسدان را اصلاح کنند. و این وظیفه هر انسانی است که برای اقامه این معنا، قیام کند. ودر طول تاریخ همواره نبرد مردان حق و فاسدان و ظالمین ادامه داشته است.

حضرت هابیل، قابیل را با شهادت خودش رسوا کرد، و امام حسین(ع) با خون سرخ خویش دستگاه یزیدی را فرو ریخت، و هم اکنون حضرت امام خمینی، به نیابت حضرت مهدی(عج)، ابرجنایتکاران شرق و غرب را رسوا کرده است.»

(دانشجوی شهید جلال رستمی از: شهریار)

«تمام مستکبران بدانند که ما تا جان در بدن داریم، دست ازاسلام و اماممان برنمی داریم و تا ظهور حضرت مهدی(عج) مبارزه می کنیم. شیعه نمی تواند ساکت باشد و ظلم را ببیند. مخالفان اسلام و آنهایی که با اسلام از سر ستیز وارد شده اند بدانند که ما تا زنده هستیم، نمی گذاریم که آن هابه خواب راحت بروند. کشته شدن در راه خدا افتخار ماست.»

(محصل شهید محسن طحانی مزرعه نو از: تهران)

«خطاب به برادران پاسدار: از دشمن هیچ باکی نداشته باشید و می دانم باکی ندارید و بدانید خدا پشت سر شما سربازان اسلام است و شما فقط سعی کنید که تمام کارهایتان در رابطه با خدا باشد و از خدا بخواهید هرچه زودتر ظهور ولی عصر(عج) را نزدیک کند و عمر این نایب ولی عصر(عج) راطولانی تر بگرداند; سعی کنید نیت ها پاک و خالصانه باشد و ان شاءالله تعالی پیروز هستید.»

(پاسدار شهید مجید داودآبادی از: تهران)

«برادران بسیجی عزیزم، من از شما خیلی انتظار دارم.

شما باید از هر نظر نمونه و الگو باشید چون سربازان امام زمان(عج)هستید. برادرانم، راه مرا ادامه دهید و به سوی جبهه ها بشتابید و جبهه هارا خالی نگذارید، و راه سعادت بخش حسین را ادامه دهید و زینب وار زندگی کنید.»

(بسیجی شهید محمد گروسی از: تهران)

«من به خاطر اسلام و به فرمان مردی به جهاد رفته ام که نایب امام زمان(عج) است و جهادم برای حق و حقیقت و مبارزه با کفار است. شهادت،تولدی است برای زندگانی جاودانه و ای کاش، جان ها داشتم و بارها برای پیروزی اسلام بر کفر می جنگیدم. بدانید راه خیر و برکت و سعادت «شهادت »است.»

(کفاش شهید محمد الهامی نژاد از: سبزوار)

«ما گناهکاران درگاه خداوندی، ما سربازان خمینی، ما جانبازان حسینی،آگاهانه و با بصیرت کامل این راه را انتخاب کردیم و به ندای «هل من ناصر ینصرنی » خمینی لبیک گفته، و عاشقانه آغوش خود را برای استقبال ازشهادت گشودیم; چرا که عزت و شرف اسلام و آن امانت الهی که از شهدای بدر واحد و کربلا گرفته ایم تنها با جهاد و مجاهده در راه خداست که به مقصدنهایی خود که همان انقلاب حضرت بقیه الله الاعظم(عج) است می رسد.

پس، ای اهل دنیا و ای امت مسلمان، بدانید هجرت وسیله ما، جهاد سلاح ما، وشهادت سعادت ماست که حقیقتا رستگاری دو عالم در زیر شمشیرها و سنگرها به دست می آید.»

(محصل شهید محمد (کورش) مهاجر از: تهران)

«فرزندم مهدی، ای که انتخاب نام تو به خاطر عشق و علاقه ای بود که ازامام زمان(عج) در دل پدرت بود. ای که سعی کردم اولین کلمه ای که بر زبان تو جاری می شود کلمه «الله » باشد، در زمان من یعنی در زمانی که تو تنهاآهنگ کلمات را اجرا می کردی، و این کلمات را بیش تر از کلماتی که در بین کودکان مرسوم است آموخته بودی منظورم از این حرف ها این است که کلام وخط و حرکت تو با یاد خدا و ائمه اطهار آغاز شد از تو انتظار دارم ازمسیری که برایت تعیین کردم... منحرف نشوی.»

(کارمند شهید سیدابوتراب میرشریفی از: افجه)

«شعله عشق به اهل بیت پیغمبر عزیز و عشق به ولایت و به امام زمان مهدی(عج) را همواره در وجودت فروزان دار و ملاک و معیار حیات و ممات خویش را جز این مپسند. حفظ جان از واجبات است، پس در حفظ سلامت و طراوت خویش به خاطر رضای خدا و برای توانایی بیش تر در خدمت به ساحت مقدس ولایت کوشاباش.»

(دانشجوی شهید نجفعلی کلامی از: تهران)

 
نوع مطلب : یاد و خاطره شهدا، فرهنگ ایثار و شهادت، مهدویت، سخنان بزرگان، شهدا، وصیتنامه شهدا، 
برچسب ها : امام زمان دروصیتنامه شهدا، امام زمان درکلام شهدا، وصیتنامه شهدا، گزیده ای ازوصیتنامه شهدا، وصایای شهدا، کلام شهدا،
لینک های مرتبط : وصیتنامه شهدا، مطالب مهدویت، شهدا، سخنان بزرگان،
دوشنبه 10 خرداد 1395 09:05 بعد از ظهر
سلام:
کوچه هایمان را به نامشان کردیم

که هرگاه آدرس منزلمان را می دهیم بدانیم

از گذرگاه خون کدام شهید است که با آرامش به خانه می رسیم
یکشنبه 9 خرداد 1395 08:46 بعد از ظهر
گفتم دوستی ندارم
رفیقی چون رضا(ع)را یافتم

گفتم مددکاری ندارم
امدادگری به نام حسین(ع)مرا یاری کرد

گفتم زمین فتاده ام
دستان عموی بی دست،عباس(ع)،دستم را گرفت و مرا بلند کرد

گفتم معشوقی ندارم که دل به او سپارم
عاشق بی سروپای مهدی(عج)شدم

گفتم نمیدانم چه دعایی به درگاه خدا کنم
رفیقم به من گفت:بگو
اللهم عجل لولیک الفرج...
شنبه 8 خرداد 1395 09:03 بعد از ظهر

سلام:
شعبان شد و پیک عشق از راه آمد

عطر نفس بقیه الله آمد

با جلوه سجاد و ابوالفضل و حسین

یک ماه و سه خورشید در این ماه آمد
دوشنبه 3 خرداد 1395 09:19 قبل از ظهر
روحتان شاد باشه شهدا با این کلام نافذتون.دعامون کنید شما رو به خدا.
یکشنبه 2 خرداد 1395 05:42 بعد از ظهر
زیبا وقشنگ ودلنشین بود.اجرتان با شهدا
نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.

پیوندها
آمار وبلاگ
  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل پست ها :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :
امکانات جانبیدر این وبلاگ
در كل اینترنت
وصیت شهدا
یادوخاطره شهدا
 
 
 
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات